Ubytování pro 6 osob

Wifi po celém objektu

2x parkování

Samostatný domek/lyžárna

1x rozkládací pohovka

1x manželská postel v patře

Venkovní vířivka pro 6 osob

1x manželská postel v pokoji

Ski areál 200m od chaty

Samostatný záchod a sprcha

Wellness centrum 200m

Krbová kamna

Podlahové vytápění

USB zásuvky

55" Smart TV

Klimatizace

Nespresso kávovar

Myčka

Sedací souprava na terase

Kompletně vybavená kuchyň

Venkovní ohniště/gril

Vinotéka Guzzanti - 24 lahví

Luxusní horská chata pro celou rodinu s vířivkou. Blízko sjezdovky a se spoustou možností užití volného rekreačního či kulturního času. Chata se nachází v městečku Hlinsko v Čechách a je určena až pro 6 osob. Celková podlahová plocha chaty je 65m2 a neuvěřitelných 200m2 terasy a zahrady s luxusní venkovní sedací soupravou a dalším kvalitním zázemím od značek jako jsou Villeroy & Boch, JBL, aj.

Zahrada je realizována architektem v kombinaci dřeva a kamene. Kromě nadstandardního kuchyňského a koupelnového vybavení značky Villeroy & Boch je vám plně k dispozici také luxusní venkovní vířivá vana pro 6 osob. Chata JESTŘÁB je rozdělena na obývák s kuchyní, kde si můžete užívat teplo krbového ohně a velkoformátové televizní obrazovky.

V tomto obývacím pokojí se dále nachází kvalitní rozkládací pohovka o rozměrech 140x200cm. V otevřeném prostoru nad obývacím pokojem je místnost s manželskou postelí o rozměrech 180x200cm. V samostatném pokoji je poté další prostor k přespání a to na manželské postoli o rozměrech 180x200cm. V samostatném pokoji naleznete také druhou TV obrazovku.

V celém ubytování, chatě JESTŘÁB, je k dispozici vysokorychlostní internet prostřednictvím Wi-Fi a také zásuvky obsahující USB nabíječky! Samozřejmostí je samostatný záchod a koupelna se sprchovým koutem, kuchyně s kuchyňským dřezem Villeroy & Bochmyčkoutroubou s grylem a Nespresso kávovarem s kapslemi, který vám je neustále k dispozici. A co vám ubytování Chata JESTŘÁB nabízí dále? Podlahové vytápěníklimatizaci a také privátní oplocené parkování pro 2 osobní automobily.

Dále je k dispozici samostatný domek/lyžárna s moderní sušičkou lyžáků a držáky na kola a lyže.

REZERVOVAT

VÝLETY V OKOLÍ